محل تبلیغات شما

برای ایجاد تنوع در دکوراسیون خانه و وسایل منزل لازم نیست که حتما هزینه های زیادی برای تعویض آنها صرف کنید. بلکه با رنگ کردن آنها و تغییر دادن شکل ظاهری آن ها می توانید این تنوع را ایجاد کنید.

 

دکوراسیون     دکوراسیون داخلی         دکوراسیون منزل       دکوراسیون پذیرایی     دکوراسیون اتاق خواب

رنگ کردن وسایل چوبی منزل

 

تغییر رنگ چوب مبل در منزل

برای اینکه بتوانید وسایل چوبی خانه خودتان را رنگ آمیزی کنید روش های مختلفی وجود دارد که معمولاً افرادی که تسلط زیادی در آن ندارند بعد از اینکه رنگ آمیزی را انجام می‌دهند می‌بینند که رنگ‌ها سطح ثابتی ندارند و یا ورقه ورقه می‌شوند.

 ولی ما می‌خواهیم راه هایی را به شما نشان دهیم که با استفاده از آنها می توانید یک رنگ آمیزی حرفه ای انجام دهید تا ورقه ورقه نشوند و ظاهر ناجوری به خود نگیرند.

 

 

 

آموزش رنگ کاری مبل و وسایل چوبی

در این قسمت تصمیم داریم نحوه ی رنگ کردن وسایل چوبی در منزل را به صورت حرفه ای تر به شما آموزش دهیم تا در این زمینه خود ساخته شوید.

 گام اول سمباده زنی وسیله ها

 خیلی از شما هایی که برای اولین بار وسیله ای را رنگ آمیزی می کنید، بعد از پایان کار می‌بینید که کارتان آنطور که باید سکه در نیامده است. علتش این است که سمباده زدن وسیله را فراموش می کنید ولی برای نتیجه خیلی خوب در رنگ آمیزی باید اول از همه سمباده زدن را انجام بدهید به طوری که وسیله آسیب نبیند.

 

 

 

 پاک کردن بقایای سمباده

 بعد از اینکه وسیله ای که می خواهید رنگ آمیزی کنید را سمباده زدید باید همه خرده ریزها را با پارچه یا دستمال از روی آن پاک کنید. سپس سعی کنید از پارچه ای استفاده کنید که خرده های آن بر روی وسیله باقی نماند چون هر کدام از این پرزها بعداً در رنگ آمیزی باعث می شوند که رنگ خیلی خوب از آب در نیاید. استفاده از پارچه های تنظیف برای این کار بسیار پیشنهاد می شود.

 

 

 

 بتونه زدن سطح وسیله

 در مرحله بعدی باید با استفاده از یک غلتک فومی روی وسیله را بتونه بزنید. قسمت هایی از وسیله که خیلی ظریف هستند و دسترسی به آن ندارید از قلم موی فومی استفاده کنید و همه جای وسیله را بتونه بزنید. وقتی کار شما تمام شد باز هم یک سمباده کوچک روی وسیله بکشید و با پارچه تمیز کنید تا سطح ناصافی در آن باقی نماند.

 

 

 

 رنگ آمیزی وسیله مورد نظر

 حالا نوبت رنگ آمیزی فرا می رسد و شما با استفاده از رنگ لاتکس که با غلتک فومی بر روی وسیله می کشید این وسیله را رنگ آمیزی می کنید و برای سه بار این کار را تکرار کنید و هر بار که این لایه رنگ را کشیدید 6 تا 8 ساعت صبر کنید تا خشک شود و اگر در سطح وسیله سطح ناصاف دیدید مجددا سنباده بزنید و با دستمال پاک کنید.

 

 

 

 

 استفاده از لایه محافظ

 وقتی که رنگ آمیزی شما به پایان رسید با غلطک فومی جدیدی یک لایه نازک محافظ و براق که پایه آب داخل آن به کار رفته باشد روی وسیله بکشید زیرا این لایه باعث می‌شود که وسیله شما طول عمر بیشتری داشته باشد و رنگی که روی آن زده اید را تثبیت می کند.

قبل از اینکه رنگ آمیزی شما تموم شد سه روز صبر کنید تا رنگ کاملا خشک شود و بعد از آن استفاده کنید.

 

 

 

رنگ کردن وسایل چوبی با اسپری

اگر تصمیم گرفته اید برای رنگ آمیزی مبلمان  از اسپری رنگ استفاده کنید اول از همه باید مبل خودتان را با آب گرم و صابون بشویید و کمی صبر کنید تا کاملا خشک شود.

بعد از آن مرحله سمباده زنی را انجام دهید و با قوطی اسپری با 12 تا 14 اینچ فاصله از مبل چوبی رنگ آمیزی را انجام دهید. اگر فاصله شما کمتر باشد باعث می شود که رنگ شما چکه کند و کار شما خراب شود.

در این نوع رنگ زدن هم باید بعد از اینکه هر لایه رنگ را زدید کمی صبر کنید تا خشک شود و بعد لایه دوم را بزنید و درآخر مبل چوبی را با اسپری شفاف پلی اورتان آب بندی کنید.


mizkade   ,رنگ ,وسیله ,آمیزی ,چوبی ,استفاده ,    ,رنگ آمیزی ,وسایل چوبی ,رنگ کردن ,کنید تامنبع

کمد دیواری لباس ریلی اوج 2 متر،قیمت و مشخصات

کمد دیواری ریلی لباس اوج 1.5 متر،قیمت و مشخصات

کمد دیواری لباس ریلی المپیک،قیمت و مشخصات

کمد دیواری لباس ریلی آنا،قیمت و مشخصات

کمد دیواری لباس ریلی 3D، قیمت و مشخصات

کمد دیواری لباس رویا،قیمت و مشخصات

کمد دیواری لباس رز،قیمت و مشخصات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
عسل درجه یک لاپاروسکوپی فیلم وب تحقیق آمار و احتمال مدلسازی دبیرستان و دانشگاهی مای مانهوا مرکز چاپ پوستر دیواری شرکت تصفیه سازان مهر تور تعطیلات مرداد 98 | تور عید غدیر 98 | ماهبان تور خرید اینترنتی کارخانه نخ اکریلیک